• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

wordpress kurulumunda sorun var yardım lütfen!!!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

seto

webmaster.tc
wordpress dosyalarını ftp ile attım. cpanelden database ve kullanıcı oluşturdum ve onları ilişkilendirdim. wp-config.php de de gerekli düzenlemeleri yapıp attım. buna rağmen site.com/wp-admin yazarak giriş yapmaya çalıştığımda "Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ilkadimo/public_html/wp-config.php:1) in /home/ilkadimo/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 881" hatasını alıyorum. aynı hatayı site.com da da almaktayım. ilk defa karşılaştığım bir hata ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardım edin lütfen...

inforesim

webmaster.tc
notepad++ ile wp-config.php aç ardından tüm metni kopyala ve Sil üstten kodlama -> utf-8(bom'suz) seç ve gene metni yapıştır ve FTP yükle.

seto

webmaster.tc
notepad++ ile wp-config.php aç ardından tüm metni kopyala ve Sil üstten kodlama -> utf-8(bom'suz) seç ve gene metni yapıştır ve FTP yükle.
Alpaslan eyvallah zaten bu işin ilmini okumuş adamsın, senden başkasından çözüm beklemezdim :) inan hatayı google da arattım o bile error verdi :) teşekkürler sorun çözüldü...