• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Wordpress Ölümcül hata problemi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

berat_81

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar Wordpress'de admin paneline girişte bir hata alıyorum wp-admin.php kısmına girdiğimde

Ölümcül hata : yorgun 33554432 bayt İzin Veriliyor bellek boyutu (454092 bayt ayırmaya çalıştı) içinde / home / xxxxxx/ public_html / wp-admin / includes / admin.php on line 29

Diye bir hata alıyorum . Araştırmama Rağmen Çözüm bulamadım .htaccess'e problem çözme kodu eklediğimde sunucu iç hatası veriyor , config.php'den bellek arttırmayı denedim yine olmadı . Bu problem konusunda yardımcı olabilecek varmı ?

RoYaL

webmaster.tc
hocam halen bir webmaster forumunda başka bir webmasterforumu tanıtılmıycanı öğrenemeidniz mi?

Zardon

webmaster.tc
iyide arkadasin yaptigi tanitim degil, soruyu soran kisinin cevabini bulabilecegi bir link, yemek sitesinden link vericek degil ya. :) ilahi royal. ;x

webmastertr

webmaster.tc
hocam aynısı bende de oldu hostingi ara php memoryi artırmalkarını iste soerun muhtemelern düzelir :D

berat_81

webmaster.tc
Söyledim Firmaya Onlarda Araştırmışlar Araştırdıkları kadarıyla eklenti hatasıymış , cünkü web siteye giriyor sıkıntı yok sadece wp-admin e girdiğimde bu hatayı veriyor

webmastertr

webmaster.tc
hocam muhtemelan başlarından savmıslar bendede siteye giriyordu aama adminde veriyordu hatayı örneğin yazı yazamıyordum.sonra hostingi aradım ve php memoryi artırmalarını söleddim allaha şükür düzeldi yazıyıda ondan sonra yazdım zaten

berat_81

webmaster.tc
hocam muhtemelan başlarından savmıslar bendede siteye giriyordu aama adminde veriyordu hatayı örneğin yazı yazamıyordum.sonra hostingi aradım ve php memoryi artırmalarını söleddim allaha şükür düzeldi yazıyıda ondan sonra yazdım zaten
Tekrar geri dönüş yapayım firmaya o zaman teşekkürler

RoYaL

webmaster.tc
Ne demek bende site taşırken başıma gelmişdi eklentileri yedekleyip eklentileri sildim ve oldu :) Konu çözüldüğüne göre kilit :)