• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

WordPress Plugin API Uzmanları bi' bakabilir misiniz ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

saintx

webmaster.tc
Merhabalar,

Ufak bir eklenti üzerinde uğraşıyorum. Eklenti kısaca şöyle işliyor. Konu içeriğinde <!--more--> etiketen sonraki verilerde düzeltmeler yapıp <!--nextpage--> etiketleri ekletiyorum. Asıl sorun bu etiketleri eklettikten sonra tekrardan WordPress içeriğini oluşturup geri döndürebilirim. Normal olarak geri döndürdüğümde <!--more--> gibi etiketler çıkıyor. Bu etiketler yerine etiketlere ait olan linklerin çıkmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim ?

---------------------------------------------------

amacımı get_the_content fonksiyonunu eklentime dahil ederek çözdüm sayılır sadece tek bir sorunum var içeriğe dahil ettiğim nextpageler işlevini yerine getirmiyor. amacımı tespit ettim sayılır sadece wp_link_pages() fonksiyonunu hook olmak gerekiyor.

sorunu çözdüm.
---
çözümü;
get_the_content, wp_link_pages ve _wp_link_page isimli fonksiyonları eklentiye uygun şekilde dahil etmekten geçiyor.

arkadaşlar tek bir sorunla karşılaştım. sayfalama olayı vs. her şey tamam fakat eklettiğim sayfadaki içeriğe ulaşılmıyor sebep ne olabilir acaba

sorun hakkında biraz fikir verebilir diye düşünüyorum..

Arkadaşlar en son ki sorunu çözemedim yardımcı olabilecek olan var mı ?