• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Wordpress Tabanlı Sitenize 950 Adet Film Atılır (720p) !! Büyük İndirim !!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

xLaw

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar. Film sitesi açtınız ve film eklemek zorunuza mı gidiyor ? Veya film eklemeye zamanınız mı yok ? Ozaman dogru yerdesiniz :)
Sitenize tamı tamına 950 adet film atıyorum ve bunların HEPSİ 720p kalitesindedir.

Filmlerin içinde Dünyanın En İyi 250 Filmide bulunmaktadır. Fiyat 35TL

Demo

Konular reklamsızdır ve Konu Başlıgı: Hancock [720p] şeklindedir..
Konulara Trailer eklidir. Film sadece VK'ya yüklü ise VKontakte adlı bölüme eklenmiştir.. Alternatif olarak Movshare / Rapidvideo eklidir.. Resim ile göstereyim;

Film Bilgileri Şu Şekildedir;

Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gelen soruları cevaplandırıyorum;

1. Fragmanlar dahil mi? - Evet.
2. Filmlerin VK'dan silinme ihtimali var mı? - Şuanda Net ortamındaki en iyi film sitesinden alınmıştır filmler, o açıdan silinme gibi bir imkanı yoktur.
3. Hepsi Dublaj'mı, Altyazı'mı, Karışık mı? Karışıktır.
4. Bazı filmlerde Part var mı? En iyi 250 film partlıdır tabi bazılarıda partsızdır. %70'i partsız ..
5. Sanırım Özel Alan gerektiriyor. O konuda bilmeyen arkadaşlara yardım ediyor musunuz? Özel alana gerek yoktur wordpress'e yüklüyorsunuz zaten..
6. Filmler hangi siteye yüklü ? Vkontakte ve Movshare sitelerine yüklüdür..

950 Film'i alana dünyanın en çok izlenilen animesi olan One Piece'in tüm filmleri (720p) + 10 Adet Yabancı Dizi (her dizi 1 konuda toplanmıştır ) hediyedir ..

Örn;
1.Spartacus War Of The Damned Tüm Bölümler (720p)
2.How I Met Your Mother 8. Sezon Tüm Bölümler (720p)
..
...
vs vs..​

tazmanya

webmaster.tc
Kendisinden satın aldım. Hiçbir işe yaramaz. Fotoğraflar çıkmıyor. Videoların çoğu çalışmıyor. Mail attım cevap bile vermiyor. Öğrenciyim dedi sadece eyvallah öğrenciye 35TL vermişim çok mu dedik kaşımın gözümün sadakası olsun. Dediğim gibi ciddi şekilde alıcısı varsa 35TL değerlidir benim için derseniz almayın hiçbir şeye yaramıyor. Üstüne üstük dolandırıcılıkta çabası parayı alırken iyi sonra cevap verme. Allah yukarı da iyi dersler sana öğrenci kardeşim Allah yolunu açık etsin !

xLaw

webmaster.tc
Kendisinden satın aldım. Hiçbir işe yaramaz. Fotoğraflar çıkmıyor. Videoların çoğu çalışmıyor. Mail attım cevap bile vermiyor. Öğrenciyim dedi sadece eyvallah öğrenciye 35TL vermişim çok mu dedik kaşımın gözümün sadakası olsun. Dediğim gibi ciddi şekilde alıcısı varsa 35TL değerlidir benim için derseniz almayın hiçbir şeye yaramıyor. Üstüne üstük dolandırıcılıkta çabası parayı alırken iyi sonra cevap verme. Allah yukarı da iyi dersler sana öğrenci kardeşim Allah yolunu açık etsin !
Allah yepimizin yolunu açık etsin..
1.Neden resimlerin görünmediğini bilmiyorum, benim sitemde görünüyor ?
2.Videolar %90'ı çalışıyor..
3.Ne dolandırıcılıgımı gördün ?
4.Oyun oynuyordum o yüzden maile bakamadım, şimdi dönüş yaptım..

tazmanya

webmaster.tc
Sana sordugum da sorunsuz dedin fotograflar cikmiyor ayrica videolarin cogu acilmiyor ve sitenin temasin kaydi sacma sapan reklam ve yorum yapin falan yaziyor. Cozum uretmek yerine bende cikiyor sende neden cikmiyor bolmiyorum diyorsun. Hadi o zaman simdi hesabima geri gonder parami da gorim. Dolandirici misin degil misin ben isimi adam gibi yapamadim al paran iade de ! ogrenci kardes ! ( Turkce icin ozur telefondan yaziyorum )

keskinxxx

webmaster.tc
720p filmleri bütün sitelerden bulabilirsin.Bence gereksiz.Uygun Fiyata sağlan bir bot yaptırırsın güzel güzel kullanırsın.

tazmanya

webmaster.tc
//edit.
-------
Nedeni:
Konu sahibinin isteği üzerine mesajınız editlenmiştir.
Ücret ile aldığınız ürünü tekrar satış konusu üstünden ücretsiz dağıtamazsınız.