• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Wordpress Yazı Sabitleme

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc
Sitenize eklediğiniz konu bir sebepten ötürü, Sabit olarak sayfanın en başında kalması gerekebilir. Mesela, Benim İnforesim Video Scripti satış siteme sürekli yorum olarak yazılımla ilgili sorular vs. geliyordu ve Siteye pek uğrayamadığım için çok geç dönüş yapıyordum.

Bir süre sonra, Sabit bir yazı yayınlayarak iletişim bilgilerimi verdim ve İnsanların oradan ulaşmasını sağladım. Sizde buna benzer bir amaç ile Kullanabilirsiniz.

Şimdi sizlere, Konu sabitlemeyi hem konu düzenleyerek ve Hemde yeni konu açarken nasıl yapılacağını göstereceğim.

Aslında çok basit, Tek yapmanız gereken wp-admin girip yazı eklemeye veya Olan yazınızın düzenleme sayfasına gelin.

Ardından sağ taraf daki, Güncelle veya Yayınla butonu yazan yere gelin (Konu Düzenleme veya Eklemeye göre değişecektir).

Görünürlük: Herkese Açık yazan yerin, Yanındaki düzenle butonuna basarak açılan pencerede "Bu yazıyı ana sayfada sabitle" yazısını işaretleyin

Tüm işlem bu kadar ! Hem ana sayfada, Hem de kategori sayfasında konunuz en üstte duracaktır :rolleyes: