• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Wordpress Yorum Poster Ücretsiz | Webmaster.TC Özel

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc
Ellerine sağlık üstad kendini aşıyorsun, Bir ara da ortak bir proje yürütelim :p

egebilisim

webmaster.tc
Emre sözünü tutmaya devam ediyorsun. Ailevi nedenlerden dolayı yanına gelemedim affet :). Ama en yakın zamanda yanına gelicem senin. Seninle birebir görüşürüz :D

XFQ

webmaster.tc
Ellerine sağlık üstad kendini aşıyorsun, Bir ara da ortak bir proje yürütelim :p
Alp ben seni bekliyorum kaç gündür dönmedin :). Durmak yok çalışmaya devam. Bu arada program bitti sayılır.

emeğine sağlık hocam merakla bekliyoruz
Sizde Sağ Olun :). Gelcek. Yarına çıkarcam takipte kalın.

Eline sağlık güzel düşünmüşsün.
Teşekkürler. Yarın çıkcak :). Takipte kal.

Emre sözünü tutmaya devam ediyorsun. Ailevi nedenlerden dolayı yanına gelemedim affet :). Ama en yakın zamanda yanına gelicem senin. Seninle birebir görüşürüz :D
Yardırıyom :D. Karınca gibi çalışmaya devam. Sen gelde hele akşama bi kampüs turu yaparız senle ;).

Oğuz

webmaster.tc
Emeğine sağlık emre, captcha sorgusu olan siteler içinde birşeyler yapmak lazım.

XFQ

webmaster.tc
Emeğine sağlık emre, captcha sorgusu olan siteler içinde birşeyler yapmak lazım.
Capcha apisi alcak param yok dostum :). normal yollardanda kırmak baya zor. Gerek yok ona. Programa bağış yapacak birisi varsa api satın alırız capchalar için.