• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Wordpressin Bilinmeyen Yanları

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

franqestion

webmaster.tc
Aslında wordpress bize sundukları ile aslında blog yazmak çok daha neşeli hale geliyor özelliklede yazmayı seviyorsanız. hee bide şöyle bişey var yazmayı sevmiyorsan niye blog açtın oda ayrı bişey. Wordpress kullananların çoğu hala wordpressin neler yapabildiğini tam anlamıyla bilememektedir. hatta bir çok özelliğini daha nasıl kullanacağını ne işe yaradığını bile bilmiyorum herneyse bi wpdestek sitesinde gördüğüm bi makaleyi sizinle paylaşayım. Kaynak Site şurası yazıyı daha ayrıntılı okuya bilirsiniz. gerçekten dersverir bi makale olduğunu düşünüyorum

Çoğu bloga bakıyorumda sadece belli başlı özellikleri kullanıyolar sadece metin editöründen içeriklerini yayınla deyip özgün makalelerini paylaşıyorlar tabiki sözüm lafım yok fakat wordpressi tam anlamıyla kullanmak varken niye böyle basite kaçıyoruz. WordPress’in bize sunduğu her işlem zaten aşırı basitlikte özelliklede Press This özelliğini kullanıldığını sanmıyorum. Press This özelliğini hatta yeni duyanların olduğunu bile düşünüyorum. Siz değerli wordpress severler sizlere en iyi tavsiyem. İnternet dünyasında gezerken press this özelliğinizi kullanınız daha fazla makale yazmanıza yardımcı olacağını düşünüyorum.

Ayrıca press this özelliğinin yanında öne çıkarılmış görsel özelliğinide kullanmalısınız. Blog yazarları çoğu kez sadece yazıyolar azda olsa biz ziyaretçiler olarak sizin blogunuzda yazdığınız makale hakkında ufakta olsa görsel görmek istiyoruz. Açıkcası ne hakkında yazdığınız bilmek nasıl bişey olduğunu ne anlamak istediğinizi daha da rahat anlayacağımızı düşünüyorum. Tabi bunun size sadece bizden tarafa değil arama motorları tarafından sevileceğinizide garantisini vermek gerekir. Çünkü sadece makale olarak değil görsel aramalarda da olumlu sonuçlar alacağınızdan eminim. Bu sayede Seo bakımından blogunuzda iyi sonuç alacaktır.