• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

wp-admin Beyaz Sayfa Sorunu

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

TeknoTost

webmaster.tc
Wortpress admin panelim beyaz oldu nasıl çöze bilrim.

teknotost.com/wp-admin

Yardım edin 1 haftadr çözemedim

genxer

webmaster.tc
Eklentileri, FTP üzerinden teker teker etkisizleştir(İsimlerini değiştirerek) ve her etkisizleştirdiğinde giriş yapmayı dene problemli oluşturan eklentiyi böylece bulabilirsin. Genel olarak eklenti kaynaklı bir problemdir.

TeknoTost

webmaster.tc
Eklentileri, FTP üzerinden teker teker etkisizleştir(İsimlerini değiştirerek) ve her etkisizleştirdiğinde giriş yapmayı dene problemli oluşturan eklentiyi böylece bulabilirsin. Genel olarak eklenti kaynaklı bir problemdir.
Hocam öylede olmuyor Cevabı daha önce vericektim ancak site bir anda giti ulaşamadım 2 gündür. Eklenti dosyasının adını değiştirdim yine olmadı anlamıyorum ya 1 aydır siteye yazı yazamıyorum yardım edin.

Mamba

webmaster.tc
Son zamanlar da kurduğun eklentiler neler ?
wp-admin de editleme yaptın mı ?
mevcut tema üzerin de yaptığın köklü bir değişiklik var mı ?

TeknoTost

webmaster.tc
Son zamanlar da kurduğun eklentiler neler ?
wp-admin de editleme yaptın mı ?
mevcut tema üzerin de yaptığın köklü bir değişiklik var mı ?
Hocam baştan anlatıyım

3 hafta önceydi siteye 2 tane yazı girdim ancak yayınla dediğim zaman sayfa boşbomş luyordu benbeyaz /wp-admin yazıp tekrardan admin paneline giriyordum sonra yazılarımı girdiktensonra ertesi gün wp-adminde beyazlaştı. Eklentilerimde şunlar. Bütün kulosöt içeriği

/www/wp-content/plugins
contact-form-7
contact-form-7-modules
facebook-registration-tool
google-xml-sitemap
headline-split-tester
newstatpress
regenerate-thumbnails
ultimate-plugins-smart-update-pinger
wp-content
wp-pagenavi
wp-pagenavi-style
wp-super-popup
wp-to-twitter
wpematico
zapkolik
hello.php
index.php
installation-instructions.txt
license.txt
update-services.txt
wp-video-tr.php

Mamba

webmaster.tc
Hosting ile alakalı bir sıkıntı olabilir.
Ancak plugin sayısı oldukça fazla gözüküyor gözüme. Bu hem sayfanın hızını düşürür hem de hostingi şişirir sorgu sayısı ile. :)

Wordpress'i güncellemiyorsanız sıfırdan yeni bir güncelleme alın hocam. Belki hatalar vardır onlar fixlenir.

TeknoTost

webmaster.tc
Hosting ile alakalı bir sıkıntı olabilir.
Ancak plugin sayısı oldukça fazla gözüküyor gözüme. Bu hem sayfanın hızını düşürür hem de hostingi şişirir sorgu sayısı ile. :)

Wordpress'i güncellemiyorsanız sıfırdan yeni bir güncelleme alın hocam. Belki hatalar vardır onlar fixlenir.
Hocam bilmiyorum ben nasıl yapıcam baştan kuracamda resimlergiderse diye korkurum yardım etseniz bir. :)

inforesim

webmaster.tc
plugins klasörünün adını plugins2 yapıp wp-admin e girmeyi denermisin ? (plugins2 yaptıkdan sonra wp-admin girince ctrl+r tuşlarına bas sayfayı yenile. Cache den açmasın).

Mamba

webmaster.tc
Son sürüm wordpress'i indir hocam dosyayı güncelle.
wp-admin dosyasını. :)

Mamba

webmaster.tc
wp-content ve wp-config.php dosyaları haricinde kalanların hepsini güncellesek bir sıkıntı olmaz sanırım.

Bunların hepsini güncelleyerek dener misin ?

Ayrıca bu söylediğim de bir hata varsa düzeltin arkadaşlar, yanlış bir işlem yaptırmayalım.

Veya hiç uğraşmak istemiyorsan, hosting firmanı arayıp yedeğini aldır. Daha sonra sıfırdan kurdur wordpress'ini.

TeknoTost

webmaster.tc
wp-content ve wp-config.php dosyaları haricinde kalanların hepsini güncellesek bir sıkıntı olmaz sanırım.

Bunların hepsini güncelleyerek dener misin ?

Ayrıca bu söylediğim de bir hata varsa düzeltin arkadaşlar, yanlış bir işlem yaptırmayalım.

Veya hiç uğraşmak istemiyorsan, hosting firmanı arayıp yedeğini aldır. Daha sonra sıfırdan kurdur wordpress'ini.
Çokönceden onuda yaptım 1 hafta önce oda oomadı :(

gkbrk

webmaster.tc
PHPmyadminden yedek al. Wp-Contenti de biryere kopyala. Sonra en baştan wordpress kurmayı dene.