• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

XTech Bilisim WMT Kampanyası

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

TeknoTost

webmaster.tc
WMTC özel %50 İndirim

Alan Adı Satışımız Şuan İçin Yoktur
Aşağıda Gördüğünüz Paketlerin fiyatı yarıya çektik. Promosyon Kodunu Alamak İçin [Pm] Gönderin.

Referanslar:
direkfilmiizle(.)com
webkral(.)net
onlinegamepazari(.)tk (Site Tasarımı Bizden 3 Yıllık Ürün alanlara 150 TL)

Sitemiz:XTech Bilisim
Kampanyalı Ürünler: Hosting Ürünleri.
İletişim: destek@xtechbilisim.com
Msn: Eklenecektir
YS: [23236]- Yenilenecektir.

Rapunzel

webmaster.tc
@Teknotost hayırdır fiberdc'ye kızdın bu işi sendemi yapmaya karar verdin.Özür diliyorum konuyu baltalamak degil niyetim nasıl bir güvence vereceksin müşterilerine?Hosting firması kurmak bukadar kolay basitmi?sunucu alıp websitesi kurup bu işe başlamak yeterlimi?Bu işin ciddiyeti kalmadı Bana çok ters geliyor bu olay.Tekrar özür dilerim

TeknoTost

webmaster.tc
@Teknotost hayırdır fiberdc'ye kızdın bu işi sendemi yapmaya karar verdin.Özür diliyorum konuyu baltalamak degil niyetim nasıl bir güvence vereceksin müşterilerine?Hosting firması kurmak bukadar kolay basitmi?sunucu alıp websitesi kurup bu işe başlamak yeterlimi?Bu işin ciddiyeti kalmadı Bana çok ters geliyor bu olay.Tekrar özür dilerim
Yok hocam ben turhost dan alıyorum orada biraz pahalı resler alıp ucuza satıyorum. İlerde belki makina alıp işi büyüte bilirim.