• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yandex 20GB Disk Alanı Dağıtıyor =)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Carizmatic

New member
İlginç bir başlık değil mi? Evet ilginç çünkü daha önce bu denli bir hizmeti ne duydum ne gördüm. Yandexin hizmetlerine alışık biri değilim aksine Google daha cazip ve daha ilgi çekici geliyordu bana hep. Hatta hala gelmekte ama Yandex sürekli 'ben burdayım' diyor ve bir şekilde ilgimi çekiyor :) Şimdi ufak bir kıyaslama yaparsak Google Drive 5 Gb disk alanı veriyordu, Skydrive ise en son 7Gb veriyordu yanlış anlamıyorsam. Tamamda Yandex nasıl bir çıkıştır o öyle 20Gb birden :) İki firmanın toplamınıda aşıyor.

Sistem basit üye olana 10 Gb bedava, arkadaşınıda davet ediyorsan +10 Gb bedavaymış. Yani toplamda 20 Gb. Daha da bitmedi ufak birkaç şey sayesinde Disk alanınızı arttırmanızda mümkün hemde ücretsiz. Şimdi vereceğim linkten üye olanlarda +1 Gb kazanıyormuş bende öyle duydum. Disk alanınızı yönetmek için ayrıca Windows, OsX, iOs, Android gibi sistemlere özel programlar yazılmış. E daha ne o daha ne olsun değil mi? :)

Yandex yerinde durmayacak gibi :)

Bir sonraki anlatımımda nasıl disk alanınızı arttırırsınız ona geçeceğim :)

Kaynak : Webmaster.TC (alıntı yaparken belirtin!)

aykt35

webmaster.tc
Adamlar İnanılmaz Derece Güzel Bişey Yapmışlar :) Çok Teşekkür Ederim.. Süper Yaa

May

webmaster.tc

Lenta.ru internet portalına yapılan açıklamaya göre, dosya depolama servisi Yandex.Disk’in davetiye sisteminden vazgeçtiği bildiriliyor.
Disk, hizmeti başladığından itibaren davetiye yöntemiyle çalışıyordu. Davetiye, servis tasarımcılarından veya serviste halen kayıtlı olan kullanıcılardan istenebiliyordu.
Davetiyelerden vazgeçmesi ile birlikte Yandex, bir kullanıcı için depolama alanını 20 GB’a çıkardı. 20 GB’tan 10 GB’lık bir alan otomatik olarak veriliyor. Arkadaşlarınıza Yandex.Disk’in linkini göndererek 10 GB daha alabiliyorsunuz.
Üstelik şimdi Yandex.Disk, iOS ve Android platformları için mobil uygulamalara sahip. Bugüne kadar akıllı telefon ve tablet sahipleri, ancak web arayüzü veya Yandex.Posta uygulamasını kullanarak depolama servisini kullanabiliyordu.
Yandex.Disk servisi, 2012 yılının Nisan başında hizmete sunuldu. Servis sayesinde Disk’te, müzik, video, belge ve benzeri kişisel dosyalar saklamak mümkün. Dropbox ve Google Drive gibi rakiplerinden farklı olarak Yandex.Disk, kesinlikle ücretsiz hizmet sunuyor. Ayrıca parayla Disk’te ek alan almak da mümkün değil.

Kaynak: Yandex.Disk Artık Davetiyesiz