• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yandex'ten ne kadar hit alıyorsunuz?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Çağrı

webmaster.tc
Merhaba;

Yandexten aldığımız hiti kıyaslamak için açtım bu konuyu.

Bende 1000 kişi googledan geliyorsa 5 tanede yandex'ten geliyor.

Sizde durum nedir?

proghammer

webmaster.tc
Valla ne ilginçtir ki siteyi açtığım ilk zamanlar google dan 0 geliyordu yandex'ten abana abana millet geliyordu günlük 300 civarı geliyordu sadece yandexten.

Sonra google yavaştan indexlemeye başladı bu zamana kadar da herhangi bir çalışma yapmadım yandex ve yahoo da anahtar kelimeler de ilk sayfaya 3-5 aralıgındaki sıralara oturdum şuan 1K üzerinde geliyor ortalama olarak günlük değerler bunlar..

Yandex bulunmaz bir nimet o konuda benim için :D

haruntt

webmaster.tc
Bin kişiden sadece 1 yada 2'si yandex sonuçlarından geliyor. Galiba yandex'in reklamdan çok farklı birşeyler yapmaya ihtiyacı var.

fhuner

webmaster.tc
blog sitemin yandex indexi normal ama gelen fısır :D gogole facebook ve sosyal imleme sağolasun..

seto

webmaster.tc
yandex bi ara beni google'dan çok şişirdi tabi bu index sayısı olarak yoksa daha bir kişi gelmediindex ' im 0 . Çok üzüldümedmi yandex'den ama şuan .
google'dan sonra bing yaa benm için.

gribb

webmaster.tc
Günde 10-20 kişi geliyor %1 bile değil :D

Webmaster ve metrisca'dan tüm ayarları yaptım benim de indexlerim şişti ama dönüş kötü :)

Pardus

webmaster.tc
Yandex in Türkiye hit kaynağı 300 350k diye bir yerde okumustum. Kısacası 350 400k hiti olan bir arama motoru bize ne gönderebilirki. Bizim sitelerin toplam hiti dahi ondan yüksek :d