• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

(YARDIM)ForumPoster Tarzı Programı Olan

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

egebilisim

webmaster.tc
Merhaab arkadaşlar elimde 100+ forum listesi var. forumposter tarzı forumlara üye olan bir programı olan arkadaşım bana yardımcı olabilir mi?:eek:

Tabi kendi takdiri ama konularımı açabilirse buda güzel olur. (Bu isteğim tamamen kendi isteğidir. ):eek:

inforesim

webmaster.tc
Forum listesi olması önemli değil, Forum listesi + Kullanıcı adı ve Şifre + İstenen kategorinin id numarası lazım bu tür programlar için :)

egebilisim

webmaster.tc

proghammer

webmaster.tc
Post atma programı diye satıyordu bir arkadaş ama hatırlayamadım biran :(

Hatırlarım illa ki o zaman iletişim bilgilerini yazarım size.. Tabi ücretli yaptırmak isterseniz ?

proghammer

webmaster.tc
Bunlar işe yaramaz, Sef yapı olanlar da id görünmez. Hepsi vBulletin değildir ve Bunların hepsine program üye olamaz (Capth vs. takılacaktır).
Zaten hepsine üye olsa bize ne gerek var programa ver coşkuyu senin yerine kassın ne istiyorsan hangi linki gömmek istiyorsan değil mi ? :D

Hocam sen çok şey istiyon :D

İnşallah bulursun diyelim ne deyim :)

egebilisim

webmaster.tc
@Proghammer siteler ya smf ya vbulletin yada phbb mi ne vaqrya ondan :) . Çok birşey istendiği yok. ben konu açsın demiyorum programıda istemiyorum. Foruma üye olsun yeterli oalcak benim için.

mFurkan

webmaster.tc
Piyasada bu tür iş gören program çok ama ücretsiz yapan zor bulursun. En uygunu ForumPoster diye biliyorum. İşinde usta olan poster ise xRumer' dır zaten. :)

kralmermi

webmaster.tc
post atanı bulursun ama üye olanı biraz zor bulursun. ama yapilmaz diyede bir kural yok. Bir zamanlar @bytrislasis bu konu üzerine baya ciddi kafa yordu. tekrardan yoracağını zannetmiyorum. istersen onunla bi konuş. kolay gele.