• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yardımcı Olur Musunuz?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Bertinos

webmaster.tc
Arkadaşlar siteme geçen gün yeni bir tema kurdum son günlerde girdiğim konulara baktım ve hiç biri ilk 3 sayfada çıkmıyor.İndexlerde çıkmış fakat üst sıralarda çıkmıyor normalde çıkardı.Bunun temayla alakası olabilir mi?

Senarist

webmaster.tc
bende çok tema değiştiriyordum güzel temaları görünce ama bi tema buldum editledim kullanıyom artık :D

blltrkmn

webmaster.tc
Hocam sakin olun ve eğer sitenize bir seo çalışması yapıyorsanız devam edin merak etmeyin google gözden kaçırmaz . Sadece her değiştirdiğinizde süre uzar ama istikrarı bozmaz iseniz düzelir. Birde url yapıları aynı olmayan temalardan uzak durun mesela

xx.com /7-gun-24-saat diye url yapınız var ise
xx.com/new-post/7-gun-24-saat url yapısını otomatik tanımlayan temalardan uzak durun

Bertinos

webmaster.tc
Hocam sakin olun ve eğer sitenize bir seo çalışması yapıyorsanız devam edin merak etmeyin google gözden kaçırmaz . Sadece her değiştirdiğinizde süre uzar ama istikrarı bozmaz iseniz düzelir. Birde url yapıları aynı olmayan temalardan uzak durun mesela

xx.com /7-gun-24-saat diye url yapınız var ise
xx.com/new-post/7-gun-24-saat url yapısını otomatik tanımlayan temalardan uzak durun
Yok hocam yeni fantezilere gerek yok bu tema iyi indexlerim artık çıkıyor anında :)