• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yaz Tatilinde Nerede Çalışabilirim?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

CaddeAktif

webmaster.tc
Kolay gelsin. Şuana kadar ekmek elden su gölden yazları geçirdim. Boş boş zaman geçirdim gezdim tozdum. İş arıyorum ilk defa geçen sene işe girdim 1 gün çalıştım çıktım. bu yazıda boş geçirmek istemiyorum çalışmak istiyorum. burger king, mcdonals gibi yerler ne kadar zor olsa da çalışmak isterim. Arkadaşlarım hep basit işler yapıyorlar(Tekstil,Nakliyat,Tesisat vs). Ben daha hareketli iş imkanları olan yer arıyorum var mı öyle bir yer. burger king, mcdonals da tanıdığı olan falan var mı? :p Nasıl başvurabilirim. Ya da başka bir iş?

inforesim

webmaster.tc
Burger vs. tanıdıkla giremezsin. Onların başvuru yeri tarzı bir yeri var. Orada eğitim alıyorsun ardından uygun olan restoranta seni yolluyorlar. Askeri ücrete, Bütün gün ayakta sıcakta hizmet ediyorsunuz.

CaddeAktif

webmaster.tc
işin zor olduğunu her mcdonals, burger king'e gittiğimde görüyorum oradan oraya koşturuyorlar bağırış çağırış ama güzel geliyor. en azından bir denemek isterim