• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yebsa.com, hostinghane.com Erdi Köroğlu ' dan şikayetçiyim

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Myiso

webmaster.tc
Bundan 3 ay önce ram karşılığı 16GB ramli bir sunucu aldım. İlk ay çok güzel gitti. 2. Ay çok kasmalar çok donmalar oldu fakat sorun yoktu. 3. Ay 21.07.2016 tarihinde yine ödemesini yaptım ve ödeme yaptıktan sonra baktım EXSİ ye giremiyorum şifre değiştirmişsin gibi laflar etmeye başladı. Ben şifre değiştirsemde her şifremi kesinlikle hem not defterime hemde harici diskimde kayıtlı olarak tutarım. Sonra öğrendim ki uzun bir zaman süre zarfında giriş yapmazsan EXSİ ye şifre otomatik olarak kendiliğinden değişiyormuş . Kendisine şifremi yenilemesini söyledim fakat bunlar olmaz gibisinden bana söylemlerde bulundu ki sonra ben farklı firma ile görüştüm öyle birşey yok şifreniz KWM ye takılı ise hemen tekrar kurulum yaparsınız ondan sonra onarım yapar gibi şifrenisi değiştirirsiniz. Dediler ve bana yapılışına kadar herşeyi izah ettiler. yebsa.com & hostinghane.com olarak iki websitesi bulunan Erdi Köroğlu şahsına ait bir firma ile çalışmak çok kötü. Hiç bir şekilde destek yok ve sunucumun içerisinden büyük firmalara ait websiteler bulunmakta idi dün itibari ile ticket açtım cevap bile alamadım. telefon numaralarını aradım yine cevap yok.

Bana dün en son ofisi taşıyoruz en kısa sürede aktif hale gelecektir gibi söylemlerde bulundu fakat Erdi Köroğlu ofis taşıyacak veya taşımayacak beni alakadar etmez. Ben müşteri isem önce benim işlerimi halletmesi gerekmektedir. Cumartesi gününden beridir sunucu ile hiç bir şekilde randıman alamıyorum. Şuanda sitelerimin hepsi kapalı ve Müşterilerimden biri Mühendis hakkımda Dava açacağını söylemektedir.

Bu sayede bende Erdi Köroğlu yebsa.com & hostinghane.com hem firma hemde kendisine dava açacağım. Siz siz olun asla bu firma ile çalışmayınız. Aksi taktirde sizlerinde başına böyle bir durum gelecektir. Şuanda çok kötü bir şekilde mağdurum.