• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yemek Tarifi Sitesine Editör Alımı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

th3laststand

webmaster.tc
Merhaba ismim ali ve yaşım 25 Kendim Bİzzat Aşçıyım Adana da Önemli Bir pastanede pastacıyım...
antalya nigde vb bir cok otelde çalıştım hani bir sürü tariflerim var kendi tariflerim olsun ustalarımdan aldıgım. ama bu tariflerin hepsini siteme ekleme gibi skntılarımız oluyor işten güçten siteyle ilgilenebilcek bay bayan eleman internetten tarif bulup ekleyecek videosu varsa ekleyecek kendi tariflerini paylaşabilecegi bi ortam bi anlamda kendi sitesi gibi kullanıcak ben sadece site sahibi olarak ilgilencem bende paylaşımlarım olucak 2 kişiyiz biz.

para konusuna gelince daha siteyi bugun açtım bi kaç arkadaşlarım tema tasarım gibi şeylerle ilgilendiginden site ismini açıklamıyorum.

biraz zaman geçer paylaşımlar cok tutulur iyi reklam alırız sürekli tabiki
ne kazandıysak bölüşürüz emeginin karşılıgını her daim alır

isteyen arkadaşlar burdan cvp verebilr veya facebook/ali.atikk adresine girip ekleyebilr eklemeden msj atıp ben site için ekliyorum diyip konusmanızı yazıp öyle eklemek isterseniz ekleyebilrsiniz mesaj atmanızi istiyorum yinede siz bilirsiniz.

anlayışınız için teşekkürler

sezginex

webmaster.tc
Güzel olabilir fakat burasi webmaster sitesi. Burada aşçı falan bulman biraz zor. Ama çıkması imkansız demiyorum.

Kaan

webmaster.tc
Benim asıl mesleğim Aşçılık stajımı İtalya'da yaptım. İngilizce,Almanca,İtalyanca dil diplomam falan var :) Ayrıca Niğdeliyim ve Antalya'da yaşıyorum :D Editörlük yapmak çok isterdim ama işlerim dolayısıyla yapamayacağım :)

th3laststand

webmaster.tc
:)) bende Nigdeliyim :p Nigde Ulukışla :)) Hım illa aşçı olmasına gerek yok iyi kaliteli paylaşım yapabilcek biri lazım tema falan aldım bi kaç güne aktif olcak