• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yeni İnsanlarla Tanış, Arkadaş Edin, Sohbet Et, Flört Et, jimjo.net

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

WebHosting

webmaster.tc

jimjo.net'de üyeler bloglar, resimler, videolar, etkinlikler ve çok daha fazlasıyla oluşturdukları kendi sayfalarını arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlar.
Bu sayede Avrupa'da gençlerin sosyal çevreleriyle iletişim kurmalarını sağlayan eşsiz bir araçtır.
Tüm sosyal ağ kullanıcıları davetlidir..
Social Network, www.jimjo.net

hayal@17

webmaster.tc
başarılı bir uygulamaya olmuş ve burada paylaşıldığı için teşekkür ediyorum bu ve benzeri uygulamaları daha çok paylaşırsak iyi olur

inforesim

webmaster.tc
Yazılımı tanıdık geldi, Hayırlı olsun. Bu tarz projeler de kendi yazılımınız ile Girmenizi tavsiye ederim :)

WebHosting

webmaster.tc
Yazılımı tanıdık geldi, Hayırlı olsun. Bu tarz projeler de kendi yazılımınız ile Girmenizi tavsiye ederim :)
Tanıdık gelebilir doğrudur.
Bu tür projelerin üye toplaması ve sistemin oturması zaman aldığından maliyeti en alt seviyede tutmak istedim, Devamında proje tutar ise sıfır yazılım ile devam edilebilir.
Yorum için, Teşekürler.

rapoel

webmaster.tc
Küçük bir eleştiride bulunacağım mazur görün ama "logo" diyorum ve susuyorum.

seto

webmaster.tc
Hayırlı olsun.Ded,ğiniz gibi bu sistemde ve amaçtaki siteler üye ve üye aktifliği ister.Buda zor olan kısımdır.Haklı olarak çok maliyet bağlamamanız doğrudur ancak iyi bir gelişime doğru ilerlemekte ise veya ilerlediğinde , asıl olan kendinize ait olan yazılım,grafiklendirme,işlemselleştirme...

WebHosting

webmaster.tc
Küçük bir eleştiride bulunacağım mazur görün ama "logo" diyorum ve susuyorum.
Bundan önceki logoyuda bir tasarımcı beğenmemişti! iyisini sen yap dediğimde bu beğenmediğiniz logoyu yaptı.Ben ve bir kaç kişi tarafından beğenilen söz konusu logoyu mutlaka beğenmeyen bir kaç kişi çıkabilir, Ama her denileni uygulayıp biz logoyu devamlı suretle değiştirirsek hoş olmaz. facebook logosunuda ben beğenmiyorum fakat beni dinleyeceklerini pek sanmıyorum. Site henüz 5 aylık elbet logonunda yenilenme zamanı gelecektir.
Tşk ederim.
Hayırlı olsun.Ded,ğiniz gibi bu sistemde ve amaçtaki siteler üye ve üye aktifliği ister.Buda zor olan kısımdır.Haklı olarak çok maliyet bağlamamanız doğrudur ancak iyi bir gelişime doğru ilerlemekte ise veya ilerlediğinde , asıl olan kendinize ait olan yazılım,grafiklendirme,işlemselleştirme...
Mutlaka bizde bu tarz bir sitede başlangıç seviyesinde olan kişilere! ''Keşke kendi yazılımınız ile bu işe başlasaydınız'' dediğimiz oldu fakat uygulayan kaç kişiyiz?
Kimse ilerisi garanti olmayan bir işe hali hazırda kurulumlar mevcut iken 10.000'ler bağlamaz(web sektörü dışında olanlar hariç).Ne zaman bu iş tutar üye toplar duruma gelir o zaman kendi yazılımı ile bu işe devam edilir..
Yorum için, Tşk ederim.