• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yeni tema yaptık.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

TeknoTost

webmaster.tc
Şuan az çok düzenledim. Sınavlarım var. O yüzden yarım kaldı. Pazartesine bitirmeyi planlıyorum. Değerli bir kardeşim verdi temayı teşekkür ediyorum ona buradan :). Sorunları önerileri bekliyorum.

- xTech Bilişim

Esermax

webmaster.tc
Güzel olmuş bende begendim :)

Konu dışı: yapım indexsiniz hoşuma gitti aldım hocam :)

RoYaL

webmaster.tc
1. temayı sen yapmadın WHMCS 2012 teması birde aktifbilisimden lisans alıyorsun bunun warez oldugunu anlarlarsa kotu olur ;) 2. temayı kim verdiyse seni keklemiş warez bu heryerinden anlrım footer sorunları <div> koyarak halledms Sliderler ve menuden anladım

TeknoTost

webmaster.tc
1. temayı sen yapmadın WHMCS 2012 teması birde aktifbilisimden lisans alıyorsun bunun warez oldugunu anlarlarsa kotu olur ;) 2. temayı kim verdiyse seni keklemiş warez bu heryerinden anlrım footer sorunları <div> koyarak halledms Sliderler ve menuden anladım
Bende warez olduğunu biliyorum ama temanın yapımcısını bulamadım. 1. temam Free bir tamaydı

RoYaL

webmaster.tc
Bence kullanma ya aktifbilisim warez tema kullanaların lisansını siliyo aktife ticket at onalrda var o tema ozel rafda