• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yeni Vurgun PR10-PR9 Linkler ! Digital Point'in Fedaileri İş Başında...

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ColdSwoRD

webmaster.tc
Evet webmaster dostlarım bugün size ilk duyduğumda şok olduğum daha sonra insanlar bize başvurdukça çığırdan çıktığım bi olayı anlatacağım.

BU filmin aktörleri maalesef ki aramız da. Hepimiz etkili Seo için verdiğimiz makale reklamların ve sitelerden aldığımız footer

linklerin
etkilerini biliyoruz. Bu farkındalığı sahte aldatmacalarla kullanıp nakite dönderen bir avuç fırsatçıdan bahsedeceğim bugün

sizlere.

Evet yanlış görmediniz 3 Aylık 900 TL yazıyor. PR9 350 TL. Peki gerçekten nasıl oldu bu site PR10'da burdan link satılmaya

başlandı. Gerçek midir bu PR10.

İnanınki dostlar gerçek PR10 olsa 900 TL verilir ancak işin içinde başka oyunlar var. Arkasında link olmayan, alexa olmayan içinde

index bulunmayan ve yönlendirme mantığıyla yapılmış bu PR10-9 ların ne sıralamalara ne de kendilerine maalesef ki bi hayırları bulunmamakta.

Aslında domainin fiyatı 300 $ . Nasıl yani diyorsunuz bizde bunlara cevap vermek ve WMTC da daha fazla insanın bu zamane

fırsatçılarının eline düşmemesi için sizi bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Bu satışı gerçekleştirenler 10.000lerce TL'yi R10'dan uçurmuş ve kendi hesaplarına geçirmişlerdir. Geriye 100-200-500-900 TL ödemiş

fakat karşılığında PR10-PR9 yerine hava gazı almış büyük bir mağdur topluluğu bırakmışlardır.

Güncellemenin ardından bu insanların foyası ve gerçek yüzleri ortaya düşmüştür. Digital Pointten alınan 300 $ lık domainden linki 900

liraya satmak ve insanları kandırmak sanırım bu forumda şuana kadar konuşulmayan bir iş. Ve bu insanlarında kendini PAGERANK USTASIYIM

diye tanıtması da ayrı bir konu. Neyse devam edelim.

İşi çözen yönlendirme ustaları devam ettiler konu açmaya, Yeni PR8 geldi yeni PR9 geldi ve en son yeni PR10 geldi.

Arkasında 1 tane backlinki olan site nasıl PR10 oluyor diye soran olmadı hiç. Ya da kardeşim güncelleme mi geldiki PR10 geldi nasıl oldu

diye soran olmadı hiç. Alınan onlarca makale onlarca footer link sonucu aslında gerçek site sahiplerine ket vurdu onlarıda zarara uğrattı.

Birilerinin kesesi hayali ihracatla dolarken gerçek site sahiplerinin hakkı göz göre göre çiğ çiğ yenildi.

Film devam etti. Hiç sesimizi çıkarmadık neden mi ? Güncellemeyi bekledik çünkü bu insanların güncellemede patlayacaklarını gün gibi

biliyorduk.

Sonuç -1:

Hayali ihracatçıların güncellemeden sonra etekleri tutuştu konu sildirme/kilitlenmeler böyle bir olay hiç yaşanmamış gibi

davranmalar. PR10 lar düştü Pr5-4'e, PR9 lar oldu pr4. Msn'de kendilerini nadir görmeye başladık. Sorular hep yanıtsız kaldı. Kendileri de

bal gibi biliyorlardı olanları fakat cevap verecek yüzleri maalesef ki kalmamıştı.

Yapılması Gerekenler:

1-) R10 'u ve insanları 10.000'lerce TL ZARARA uğratan bu insanlar DİGİTALPOİNTTE olduğu gibi WMTC'dan da banlanmalı. (

Yönetime düşen en büyük sorumluluk budur ) .
2-) Kişiler Banlanmamak isterlerse HAKLARINDA AÇILAN Şikayet Konularında ki insanlara geri ödeme yapmaları gerekiyor ve R10'da gerek

diğer webmasterlardan gerekse mağdurlardan bir özür makalesiyle helallik almaları artık şart olmuş durumda.
3-) Kişilerin MSN adresleri açık biçimde mağdurların contact kurabilmesi için verilmeli.

Biz burda webmasterız kimse sahte yönlendirilmiş / Fake / Scam sitelerle birbirini kandırmamalı. Digital Pointin Fedailerini

WMTC yönetimi yargılamalı ve sonuçları WMTC ailesiyle paylaşmalıdır.

Filmin Sonu ( The END ).

Digital Point Konusu:

[WTS] 10xPR9 2xPR7 4xPR6 9xPR5 18xPR4 BULK PRICE AVAILABLE

İlgili Konular:

http://www.r10.net/tanitim-yazisi/887284-pr-9-tanitim-yazisi-45-tl.html
http://www.r10.net/tanitim-yazisi/896016-pr9-baska-soze-gerek-yok-sanirim.html
http://www.r10.net/tanitim-yazisi/909815-gt-pr-10-tanitim-yazisi-150-tl-lt.html
http://www.r10.net/link-borsasi/548876-pr9-legal-turkce-siteden.html

İlgili Siteler:

Aztie Zayıflama Merkezi PR 9 ----- PR5
Trafik Hareketi PR 10--- PR5
Mevsimsel Hastalıklar ve Şifalı Bitkiler pr8 ---- PR4

Özel Not: Konu dışına çıkılmaması için sadece konuyla ilgili mesajlar konunun altında geçmelidir, konuyla alakalısız yorumlar modlara report

yoluyla sildirilecektir.

Saygılarımla...

ColdSwoRD

Tevfik

webmaster.tc
ColdSwoRD, bu tür uyarılar için teşekkürler. Bizlerde gerekli önlemi kendi çapımızca alırız.

norton

webmaster.tc
Güncelleme ile beraber,link piyasasıda arttı :) yazdığın kişinin konusunu okumuştum daha evvel nasıl ve ne şekilde bu değere sahip bir domaini alabiliyorlar, veya pr arttırabiliyorlar diye kendi kendimede sormadım değil,fakat ortdadaki su geçirmez gerçekler yazılmış yukarıda,biz link satarken veya herhangi bir satış konusu yazarken kırk kere düşünüyoruz,milletteki deli cesareti vallahi