• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yeni Wordpress Teması "YazıMakinesi" Geliyor...

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ahmetok

webmaster.tc
Yeni wordpress teması adayı "YazıMakinesi" çalışmamın anasayfa çizimini tamamlamışken sizlerle ekran görüntülerini paylaşıp yorumlarınızı almak istedim. Önümüzdeki ay bitirmeyi hedeflediğim tema hakkında sizlerin de yorumlarını alarak devam etmek istiyorum yapıcı her türlü eleştiriye açığım....

Senarist

webmaster.tc
ben bu temayı başka bir temaya benzettim ama eline sağlık güzel olmuş :)

ahmetok

webmaster.tc
Benim hoşuma gitti, emeğine sağlık dostum.
Teşekkürler hocam

ben bu temayı başka bir temaya benzettim ama eline sağlık güzel olmuş :)
Çok tema gezdim gördüm ama gördüğüm temalardan mümkün olduğunca etkilenmemeye çalışarak, farklı yerleşimler yaparak kullanışlı + sade + bir o kadar da orjinal bir şeyler ortaya çıksın istedim ve böylece anasayfa çizimini tamamladım fakat Hiçbir temayla asla alakası yoktur. Teşekkürler yorum için :)

mahabbek

webmaster.tc
Bence hiçbir temaya benzerliği yok genel anlamda cok beğendim emeginize saglık

Radi Core

webmaster.tc
Header deki 2li sütun bana gereksiz gibi geldi. Tek sütun olsa daha iyi olur gibime geliyor. Birde renkler uyumsuz. Daha profesyonel 3 boyutlu butonlar olabilirdi. Yinede fena değil. Emeğine sağlık. Kolay gelsin.

ahmetok

webmaster.tc
Bence hiçbir temaya benzerliği yok genel anlamda cok beğendim emeginize saglık
teşekkürler hocam :)

Header deki 2li sütun bana gereksiz gibi geldi. Tek sütun olsa daha iyi olur gibime geliyor. Birde renkler uyumsuz. Daha profesyonel 3 boyutlu butonlar olabilirdi. Yinede fena değil. Emeğine sağlık. Kolay gelsin.
Tek sütun yetmedi. Genel olarak kullanışlı sade bir tema olsun istedim. Renkler uyumsuz derken? 2 renk kullandım anasayfada 5 farklı anasayfa renk seçeneği oluşturdum sanırım gözden kaçırdınız yine de Teşekkürler hocam yorum için :)

rapoel

webmaster.tc
Footer eksik geldi bana. Bileşen olarak tasarlanmış sütun halinde footer bölümü olmalı bence. Onun haricinde fena değil alıcısı çıkar mutlaka.