• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yıllık Sınırsız Hosting 10 TL [5 STOK] TeknOrtak Bilişim Hizmetleri

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TeknOrtak

webmaster.tc
Yıllık Sınırsız Hosting 10 TL [5 STOK] TeknOrtak Bilişim Hizmetleri

Merhaba Dostlar,
07.01.2013 Tarihli 5 STOKLA Sınırlı Yeni Kampanyamızla TeknOrtak Bilişim Olarak Karşınızdayız.

NOT : Kampanyamız Sadece 2 Gün İçin Geçerlidir.

Paket Özellikleri ;
Limitlendirilmemiş Web Alanı
Limitlendirilmemiş Trafik
Limitlendirilmemiş Alt Özellik
Türkiye Lokasyon ( W*rez İzni Yok )
SADECE 10 TL
Sipariş Vermek İçin : TeknOrtak Bilişim Hizmetleri / Web Hosting

Web Adresi : http://www.teknortak.com

YS Belgesi : 2740 ( Bayii )​

Adres : Saray Bosna Cad. Er Çağrı No/6 - Erzurum​

Msn / Mail : info@teknortak.com

Tel : 0 (544) 539 82 04​

Ademcan52

webmaster.tc
Sınırsız Hostmu ? sınırsız host yoktur + Piyasanın cok altında ... bana gore musterılerı guvenılırlıgınız ve desteklerınızle cekın derımm ....

TeknOrtak

webmaster.tc
Sınırsız Hostmu ? sınırsız host yoktur + Piyasanın cok altında ... bana gore musterılerı guvenılırlıgınız ve desteklerınızle cekın derımm ....
O Sınırsız İşareti Süs Değildir ;) Kısa Süreli Bir Kampanya Yaptık ve Stoklarla Sınırlandırdık Normal Fiyatlarımız Zaten Piyasaya Çok Yakın Rakamlar, Şuanda Sunucularımızda Kampanya Dışından Gelen Sitelerde Var ;)

Ademcan52

webmaster.tc
KAMPANYA DISINDA SINIRSIZ HOST YOKTUR YANII :d BU Butun Hostcularda var Nedense :)))

Ademcan52

webmaster.tc
kardesım konuyu uzatmak ıstemıyorum ama ne kampanyada nede kampanya dısı yoktur... Bunu Bılen Bılırr... Neyseee Iyı Satıslar

TeknOrtak

webmaster.tc
kardesım konuyu uzatmak ıstemıyorum ama ne kampanyada nede kampanya dısı yoktur... Bunu Bılen Bılırr... Neyseee Iyı Satıslar
Türkiye Lokasyonda w*rez yasaktır, dosya depolamak yasaktır, yani anlayacağın sınırsız olarak gösterilen meblağa ulaşma ihtimali yok ;)

Ademcan52

webmaster.tc
ben baltalamak ıstemıyorum sadece yazılanlara ve ınsanların kandırılmasına karsı yım okadar + senın konunu neden baltalıyayım ... GEREK VARMI ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...