• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yine Olmadı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

türk emre

webmaster.tc
arkadaşlar 3 kere denedim olmadı google politikasına uyumlu değil diyor.

Sitemin forumundan olabilirmi
Temasında olabilirmi
Az konudan olabilirmi ?

site: arsivim.biz
forum: f.arsivim.biz

inforesim

webmaster.tc

türk emre

webmaster.tc

türk emre

webmaster.tc
hocam başka 2 sitem daha var bunlardan hangisi kabul olur

forum-destek.org
wmitter.com

türk emre

webmaster.tc
hocam artık google heves bırakmadı alternatiflere yönelmek istiyorum. önericeğeniz bir site varmı ?

cmetin_88

webmaster.tc
size şuan tavsiye edeceğim bir reklam firması yok malesef Türk reklam firmalarından gına geldi bazısının sayımları hatalı bazısının kesintisi fazla ödeme yapmayanda var
ben bir ara reklamlar.com.tr nin reklamlarını yayınladım sitede sayımları tamdı iyi de sevindiydim sonunda sağlam bir reklam firması buldum diye ödemeyi yapmadılar xxx tl param kaldı

türk emre

webmaster.tc
size şuan tavsiye edeceğim bir reklam firması yok malesef Türk reklam firmalarından gına geldi bazısının sayımları hatalı bazısının kesintisi fazla ödeme yapmayanda var
ben bir ara reklamlar.com.tr nin reklamlarını yayınladım sitede sayımları tamdı iyi de sevindiydim sonunda sağlam bir reklam firması buldum diye ödemeyi yapmadılar xxx tl param kaldı
geçmiş olsun hocam önerileri bekliyorum tık başına verenlerde olur. gösterimde olabilir hocam

good16

webmaster.tc
Merhaba @türk emre.
Siteniz yeni galiba.Bunun bir etken olacağını sanmam ama daha özgün yazılar girmenin faydası olacağına eminim.Özgün içeriği olmuyan bir site kolay kolay giremez o kapıdan.Telif haklı içerik barındırmamak bir başka kural.Her türlü paylaşım olabilir.Bide alıntı yaptığınız siteyi belirtin.Saygılar.

türk emre

webmaster.tc
hocam biraz ağır olucak ama sözüm meclisten dışarı geçen gün bir site gördüm adını yazıcam birazdan site 9 günlüktü 7 tane kopyala/yapıştır yazı vardı işin garibi adsense var ve onaylanmıştı. hakmı adaletmi. şimdi benim ne düşünmem lazım o site reklam aldıysa benim %100 almış olmam lazımdı çok adaletsiz bir politika

site adı: emrekarakaya.com.tr

good16

webmaster.tc
O sitenin pagerankı 2 , alexa 2 m altı.Bu arada sitenizi ayakta tutun biraz bi 15 gün bekleyin ve tekrar deneyin.Ayrıca forum-destek.org'da bende adminim siz kimdiniz=?

türk emre

webmaster.tc
benimde pr 1 ayarıca sitem eskiden vbullettinmiş ve 17k üyesi varmış bu bir avantaj olması lazım forum-destek.org unda sahipbiyim ( Emre )

Tevfik

webmaster.tc
4 yıl kendi ismim ile başvuru yaptım ve kabul etmediler,

Babamın ismi ile başvuru yaptım 2 saat geçmedi onaylandım. Neye göre onaylıyorlar anlam veremezsin