• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yine Şehit Vermeye Devam Ediyoruz

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozi.15

webmaster.tc
Hergün bir şehit haberine uyanıyoruz.Kimisi başucumuzda kimisi ise kilometrelerce uzağımızda.Ama her halükarda ciğerimizin yandığı aşikar.Biraz da bunu konuşmak lazım diye düşünüyorum.Neden daha bir çözüm yolu bulunamadı ?

GüçNet

webmaster.tc
9 tane vatandaşımız ölmüş 60 vatandaşımız yaralanmış, ama tüm devlet büyükleri sadece sağduyulu olun demekle yetiniyor. Biz Daha ne kadar sağduyulu olalım ? !

ozi.15

webmaster.tc
Gerçi o önceden bizi uyarmıştı.
Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

seto

webmaster.tc

ozi.15

webmaster.tc
artık ne demeliyiz bilmiyorum ama olan gencecik o çocuklara ve arkalarında bıraktıklarına oluyor be :(
Biraz zaman ayırarak şu videoyu izler misiniz?
Arkadaşlar mevcudiyetten yarar gelmedi bu ana kadar bundan sonrada benim bunlardan zerre umudum yok! Videoyu daha bu sabah twitter adresimde paylaştım.Gerçekten ders çıkarılması gereken,ibretlik şeyler var.

seto

webmaster.tc
Videoyu daha bu sabah twitter adresimde paylaştım.Gerçekten ders çıkarılması gereken,ibretlik şeyler var.
haklısın öyle. Peki bu programdan sonra neler oldu bi fikrin var mı hocam?

ozi.15

webmaster.tc
Bilmiyorum hocam.Fakat böyle adamlara ne yapıldığı ortada değil mi ?

seto

webmaster.tc
başbakan Bu programda konuşulanlar için;sizene,sanane Osman PAMUKOĞLU(PAŞANIN BİRİ DİYEREK HİTAP EDİYOR) SEN NE BİLİRSİN BOŞ BOŞ KONUŞUYOR GİBİ HİTAPLAR...
Hee keşke sadece bu olsa çünkü Osman PAMUKOÜLU Erdoğan'a emin ol cevabını verdi:) Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) | Resmi Websitesi burdan okuya bilirsin.
heee evet dediğim gibi bu kadar da değil. Osman PAMUKOĞLU teke tek te yani bu programdan sonra habertürk te bir programa daha çıkacaktı ve sonra ne oldu biliyor musun? Osman PAMUKOĞLU aranarak davetli olduğu programın iptal edildiğini başka konuklar çıkaracaklarını söyleyerek engellendi.İşte bunu yapan,yaptıran kişilerde demokrasi,eşitlik v.b. v.b. diye bağıran karaktersiz adamlar!

osman

webmaster.tc
başbakan Bu programda konuşulanlar için;sizene,sanane Osman PAMUKOĞLU(PAŞANIN BİRİ DİYEREK HİTAP EDİYOR) SEN NE BİLİRSİN BOŞ BOŞ KONUŞUYOR GİBİ HİTAPLAR...
Hee keşke sadece bu olsa çünkü Osman PAMUKOÜLU Erdoğan'a emin ol cevabını verdi:) Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) | Resmi Websitesi burdan okuya bilirsin.
heee evet dediğim gibi bu kadar da değil. Osman PAMUKOĞLU teke tek te yani bu programdan sonra habertürk te bir programa daha çıkacaktı ve sonra ne oldu biliyor musun? Osman PAMUKOĞLU aranarak davetli olduğu programın iptal edildiğini başka konuklar çıkaracaklarını söyleyerek engellendi.İşte bunu yapan,yaptıran kişilerde demokrasi,eşitlik v.b. v.b. diye bağıran karaktersiz adamlar!
yav kusura bakmada şimdide ondanmı meden umuyonuz çare sarıgül yetmedi çare pamukmu oldu :) ALLAH da sizi güldürsün

ozi.15

webmaster.tc
bak adamın rumuza Güç YANİ hersey para güc varsa sehitin yok güc yoksa herkes şehit
Evet belki paramız gücümüz yok ama dünyanın en zengin ülkelerini dize getirecek inancımız vardı.Bilmem hatırlar mısın Mustafa Kemal 'i ve kahraman halkını ?

nukeci

webmaster.tc
Şehit haberleri üzerine üzüntümüzü belirtip terörü kınamamızdan daha uygar birşey olamaz.

Ama politik görüşlerinizi lütfen WMTC dışında paylaşınız.

Forumda parti isimleri vererek siyaset yapmak, TC. Yöneticileri ile ilgili yorumlar yapmak, En önemlisi ATATÜRK ve silah arkadaşları ile ilgili uygunusuz yorumlarda bulunmak. Siyasi ve dini propagandalar yapmak kesinlikle yasaktır. Uygunsuz mesajlar silinecek, mesajları yazanlar 3 günden az olmamak kaydı ile uzaklaştırılacaktır.

iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...