• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yllix Media (adsense'nin 2 katı)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

akocan123

webmaster.tc
Kayıt Olmak için TIKLA

Yllix Media nedir?

Yllix Media reklam firmasıdır.Bu reklam firması normal şirketlerden reklam alarak web sitelere reklam verir ve o reklama tiklanma başina para verir bu parayı paypal hesabı ile öder.Bu gün öğrendim Yllix media ile çalışmaya başladım "Popup" reklam aldım inşallah sizi rahatsız etmiyordur sitede bilgi arayan sizsiniz :).Banner olarak almadığım için siz siteye bir kere tık yaptığınızda bir pencere açılır ve yllix media onu tıklandı olarak sayar.Eğer sizinde bir siteniz var ve adsense'ye giremedi iseniz veya sevmediyseniz Yllix media ile çalışabilirsiniz.Daha önce "Adcash" diye bir konu açmıştım adcashta bir reklam firması ancak tık başına para vermiyor.Görüntüleme başına para veriyor ve bu yüzden verdiği para miktarı az oluyor haliyle.Buda bizi Yllix media'ya yönlendiriyor kısacası eğer sizinde bir web siteniz var ise Yllix mediayı öneririm :)

Ne Tür Reklam Çeşiti Almalıyım?

Benim kullandığım reklam türü "Popup" ve şuanda gayet rahatım ve sizede Popup reklam tarzını öneririm nedeni en çok para kazancı ondan geliyor.

Ne Kadar Kazanırım?

Size verilen referans adresinden herhangi bir kişi üye olursa 1$ veriyor.Paypal ile 0.5$ veriyor. kişi başına iyi bir ücret.

Hepsi alıntıdır.
Kaynak: Yllix Media | Bilge Dede

Bi yllix'i tanıttım bi biaktım türk bloglarının çoğu yllix'e geçmiş. Takipçi çokta yorum atan yok.

akocan123

webmaster.tc
Türkçe reklam var mı hiç?

Türkçe reklam var geliyor. İNG BANK TURKCELL gibi firmalar

sorun çıkmasın site türkçe?

Çıkcacağını pek sanmam...

Zaten ben 2 firma ile çalışıyorum
Yllix'de popup
Bidvertiser'de Banner

ss80

webmaster.tc
Bende biraz araştırmadan sonra siteme ekledim yllix reklamı bi kaç saat oldu ama o kadar tıklamaya rağmen panelde herhangi bir hareketlilik görünmüyor tıklama başına ücret yok mu acaba, yada henüz sitemi mi tanımadı sistem dicem de active görünüyor :/

Mongellor

webmaster.tc
Bende biraz araştırmadan sonra siteme ekledim yllix reklamı bi kaç saat oldu ama o kadar tıklamaya rağmen panelde herhangi bir hareketlilik görünmüyor tıklama başına ücret yok mu acaba, yada henüz sitemi mi tanımadı sistem dicem de active görünüyor :/
Aynen aynısı bende de oldu. Bir kaç arkadaşıma tıklattım ama overview panelinde henüz bir hareketlilik gözükmüyor. Konu sahibi arkadaş yardımcı olursa çok iyi olur.

indirapp

webmaster.tc
görüntülemeye çok az hatta neredeyse hiç kadar az veriyor fakat tıklama yı gerçek sayıyor ve değer i normal şekilde

cyberrx

webmaster.tc
Ylix boşuna zaman harcamak isteyenler için birebirdir, bir süre araştırıp denediğim için söylüyorum