• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yorulmadan günde 3$ kazanmak

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

CevdetBartu

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar,
Surf yaparak günde 3$ a kadar kazanma şansınız var. İşleriniz olur ne biliyim, PC açık kalır o ara para kazanmak istersiniz. Ve sorunsuz bir site lazımdır değil mi? Bu tam aradığımız şey aslında. Tabi ki 2-3 saat için kazanılacak para için uğraşmaya değmez gözüküyor fakat olaya dışardan bakıldığında haftalık 100 lira bile alabilirsiniz.

Tek ricam eğer ki siteye üye olacaksanız, referansımdan olun arkadaşlar. Elimden geldiğince yardım ve küçük miktarlarlar da ödeme yardımı yapabilirim. Teşekkürler.

Referans Link : kayıt ol ;)

Referanssiz link : easyhits4u.com :(

gkbrk

webmaster.tc
Refinden üye oldum
Edit:Kredi kazanmak için 15 saniyede bir resme tıklamak gerekiyor.

gkbrk

webmaster.tc
Onlarda da resme tıklamak gerekiyor. Yani bilgisayarı açık bırakıp kazanamazsınız.

CevdetBartu

webmaster.tc
Maalesef bi o zorluğu var hocam. Örneğin facebook da takılıyorken bu sistemi rahatça kullanabilirsiniz.

gkbrk

webmaster.tc
Bence de. Şu an deniyorum. Size de refimden kredi geliyordur.

NarKo

webmaster.tc
ödeme kanıtı var mı? ve neye ödeme yapıyor + en düşük limit kaç

metrix32

webmaster.tc
sunuda belirteyim arkadasim,PC açık kalsin diye bir sey yok,yanlis burasi auto sörf yeri degilki , her 20 sn de tiklayacaksin reklamlara ,yukarida verdigim konuya bir göz atarsan siteyi ne amacla kullanildigini görürsün,3 dolara ilasmasida kolay degil,olurda bir günde olmaz..