• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Youtube üzerinden müzik dinlettirme

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Exclion

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar bir projemde youtube üzerinden çektigim şarkılar sitemde dinletiyorum herhangi bir sıkıntı olabilirmi ? Dediğim gibi tüm şarkılar direk olarak youtube üzerinden çekiliyor yani kendi sunucumda hiç bir dosya barınmıyor ? Mu-yap mail attım aynı şekilde ne gibi durum olur diye ? Mp3 indirme vb.. işlemler kesinlikle yok sadece dinliyor.Videolar filan gözükmüyor fixy gibi düşünün olayı

alp

webmaster.tc
youtube kod yapısında değişiklik yaparsa ortada kalırsın :)

seto

webmaster.tc
Bende çekme işini yapıyorum ve hem dinletiyor,hemde izletiyorum.Sunucumda yüklü barındırmadığımdan sanırım yırtarım ya :) zaman zaman youtube'da telif sıkıntısı yaşadı ama zannetmem ya ya :) Zaten ben bile uğraşarak çekmiyorum.Kullanıcılar siteye adım atıyor,istediğini arıyor ve izleyip dinliyorlar.Bence bişe olmaz anca engelleme iye biliriz belki.

inforesim

webmaster.tc
Maalesef, İster barındırın - İster barındırmayın aynı işlemler uygulanıyor.

seto

webmaster.tc
Maalesef, İster barındırın - İster barındırmayın aynı işlemler uygulanıyor.
Tamam ya kıvırmanın anlamı yok dimi:) neticede insanlara onu sunuyoruz.Yani Allah korusun yarın bigün hakim karşısına çıkıp; -Hakim bey,bu işler böyleyken böyle,bende yaptım işte böyle bişe.Dünyanın çivisi çıknış hakim bey ben sadece o çiviyle oynuyorum. Mu DİYECEĞİZ?? :d biraz sıkar :d

Egeli

webmaster.tc
Aynı Şekilde olupda yıllardır çalışan sistemler var muyapdan haber vs vs gelmemiş umarın sanada gelmez dostum