• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yüksekova'da karakol inşaatına saldırı: 1 şehit

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Carizmatic

New member
Karakol inşaatında nöbet tutan geçici köy korucularına teröristlerce açılan ateş sonucu 1 korucu şehit oldu

Yüksekova'nın Büyükçiftlik beldesinde yapımı devam eden karakol inşaatında nöbet tutan geçici köy korucularına yönelik teröristlerce gerçekleşen saldırıda, 1 korucu şehit oldu.
AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Büyükçiftlik beldesinde yapımı devam eden karakol inşaatında nöbet tutan köy korucularına bir grup terör örgütü PKK mensubunca uzun namlulu silahlarla ateş açıldı.
Korucuların karşılık vermesi üzerine çıkan çatışmada, geçici köy korucusu Kenan Taşel (28) şehit oldu. Taşel'in cenazesi Yüksekova Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

1 günde 27 şehit verdik. Devletimiz ne yapıyor acaba...

AsmA

webmaster.tc
Devletin Bence Umrun da Bile Değil.Adam Akıllı Olayı Düzgün Anlatan Bir Tek Genel Kurmay Var Diğerleri Full Sallıyor Bakan Gidiyor Habercilerle Konuşuyor. Şehit Sayısını Açıklıyor ..vss Çok Üzüldük Diyor. Şaka Gibi Ve Bunu Söylerken Yüzünde 1 Gıdım Üzülme Hissini Göremezsiniz. Devlet Liderleri Zaten Sürekli Klasik Cevapları Hazır Olay İnceleniyor. Gereği Yapılacak. Bununda üstü kapatılıp geçilir. Fakat Şu da Unutulmasın Kapalı ve Ambalaj lı Kutudan El Bombası Düşme İhtimalı Yok.(bana göre. Zaten Pim Çekilmediği Sürecede Patlamaz. ) Bu işte bir şey var fakat öğreneceğimizi pek sanmıyorum.

proghammer

webmaster.tc
Devletin Bence Umrun da Bile Değil.Adam Akıllı Olayı Düzgün Anlatan Bir Tek Genel Kurmay Var Diğerleri Full Sallıyor Bakan Gidiyor Habercilerle Konuşuyor. Şehit Sayısını Açıklıyor ..vss Çok Üzüldük Diyor. Şaka Gibi Ve Bunu Söylerken Yüzünde 1 Gıdım Üzülme Hissini Göremezsiniz. Devlet Liderleri Zaten Sürekli Klasik Cevapları Hazır Olay İnceleniyor. Gereği Yapılacak. Bununda üstü kapatılıp geçilir. Fakat Şu da Unutulmasın Kapalı ve Ambalaj lı Kutudan El Bombası Düşme İhtimalı Yok.(bana göre. Zaten Pim Çekilmediği Sürecede Patlamaz. ) Bu işte bir şey var fakat öğreneceğimizi pek sanmıyorum.
İşte benim gibi düşünen bir kişi buldum sonunda şükürler olsun..

Millet afedersiniz koyun gibi ne söylense inanıyor hiç mi askerde iken el bombası görmediler yahu..

Pimini çektin madem yanlışlıkla mandalı kaldırman lazım ancak o zaman 10 saniye sonra patlar bunu yanlışlıkla birisi nasıl yapacak söyler misiniz ?

patlar mı patlamaz mı denemesi mi yaptılar aziz şehitlerimiz tabi ki HAYIR.

Bunun altında kesinlikle başka şeyler var..

Ayrıca hafta sonu teslim ettim hafta içi cenazesi geldi diye şehit yakınları var bu da demektir ki daha 3 günlük askere mühimmat sayımı yaptırılıyor ve akşamın kör karanlığında gündüzler çuvala mı girdi ?

Olan askerimize oldu ama ortada farklıı oyunlar var.. Anlamış değilim ve söylediğiniz gibi gerçekleri malesef öğrenemeyeceğiz..