• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Zam yolda...

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

seto

webmaster.tc
Bir süredir halka duyum atıldı.Şuan insanlar birbiriyle paylaşarak kulaktan kulağa alışıyor.Kesin olanda şudur ki asılsız söylemler değil gerçekten sıgaraya 2 tl zam gelecekmiş.Neyse çok şey var söyleyeceğimde burası yeri değil.
Herkese geçmiş olsun.

GüçNet

webmaster.tc
Boşa konuşuyoruz %50 gibi büyük bir oranda oy potansiyelleri var :) Biz ne yapsak boş

Serhat

webmaster.tc
Ne Güzel işte Gelsinki içemiyelim :) Hatta 20 tl zam gelsin içemelim şu zıkkımı.. Herşeye Zarar..

seto

webmaster.tc
Ya içmeyene kolay da içenler ne yapıcak? Bu işler böyle yapılmaz dostlar. Bakın ki her ne kadar muafazakar olsalarda bunların zamanında hırsızlık,dolandırıcılık,tecavüz v.b. suçlarda artış var çünkü insanı zor duruma doğru her geçen gün dahada fazla itiyorlar.

CaddeAktif

webmaster.tc
benim gibi oradan bur dan otlanın isterse sigaraya 20 tl zam getirsin. yukarıdaki isimlerini unuttuklarım. miilleti sömürüyorlar resmen

GüçNet

webmaster.tc
Hükümet ülkeyi tamamen sömürmektedir. Bunu başka bir açıklaması espriden başka birşey değildir. Ama sigara konusunda bence doğru politika.

seto

webmaster.tc
Gidin Yabancı Bir Ülkede Yaşayın hocam Beğenmiyorsanız :)
Sizin dediğiniz kaçmaktır! Ayrıca hükümetin veya hükümetlerin yanlışları sonrası,sevmediysen git denemez.Hükümetleri oluşturanlar zaten bizlerizdir yani HALKTIR HALK!
Tabi adı lazım değil kişi zamanında ''Ananıda al git''gibi laflar kullanırken sizin bu söyleminiz normal.
Şunu hiçbir zaman unutmayın ki;
''Kaçarak özgür olunmaz!''Osman PAMUKOĞLU

Sedat

webmaster.tc
sigara zamlanınca kaçak içiyoruz,
kaçak içince pkkya para gidiyor,
pkk ya para gidince silah alıyorlar,
silah alınca mehmetciklerimizi vuruyorlar,
mehmetciklerimiz şehit düşünce analarımız ağlıyor..
where is the devlet ?

CaddeAktif

webmaster.tc
where is the devlet ?
haklısın hocam kaçak 1 tl sattıkları sigara olmuş 3 tl birde bu zamlardan sonra o şerefsizlere gün doğar böğle düşünmemiştim çok güzel bir yere değinmişsin

seto

webmaster.tc
where is the devlet ?
Haklısın.Zaten bu yüzdendir ki insanlar daha fazla suç işlemeye başladılar.Bizi,bizi yönetenler suça teşfik ediyor!

hayal@17

webmaster.tc
zamın yolda olmadığı bir zaman hatırlamıyorum ki ben zaten zamlar hep yolda hep yolda hiç durdukları bir zaman olmadı şimdiye kadar.

MustaFaa

webmaster.tc
Sigara bağımlılık yapabilir fakat bırakmamak tamamen insanın kendi fantezisine kalmış birşey.

Sigarayı bırakmak istiyor fakat zorlanıyorsanız, aşağıdaki Sağlık Bakanlığına bağlı Polikliniklerden ücretsiz yardım alabilirsiniz.

İlk önce arayacağınız telefon numarası : ALO 171

Fakat bu size kalmış birşey bu fanteziye devam etmek isteyenler aramayabilir. Fakat fanteziyi sonlandırmak isteyenler arayabilir..