• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Zuckerberg'in "Çin Işkencesi"

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

bykolcuoglu

webmaster.tc
Küçükken size de zorla ıspanak yedirtirler miydi? Tadı korkunçtu ama yemekten başka seçeneğiniz yok muydu? Görünen o ki Mark Zuckerberg de Facebook'ta benzer bir yöntem uyguluyor. Facebook çalışanlarına Android için Facebook uygulaması zorla kullandırılıyor. Ama harika bir uygulama olduğu için değil, berbat bir uygulama olduğunu unutmamaları için...

Söylentilere göre durum o kadar abartılı ki bazı çalışanlar iPhone'larını bırakıp Android telefon kullanmaya zorlanıyor. Kullanmayanlar da muhtemelen köşede tek ayak üstünde durmak zorunda kalıyordur. Ama hiçbir ceza, yeni iOS güncellemesinden mahrum kalmak kadar ağır olmasa gerektir.

iOS için güncellenen Facebook uygulaması, artık kullanıcılarına eziyet çektirmiyor. Ama aynı şey Android uygulaması için geçerli değil. Sürekli güncellense de uygulama, bir türlü "gerçek anlamda" kullanışlı bir uygulama olmayı beceremedi. Zuckerberg de, bu gerçeği hatırlatmak için böyle bir uygulamaya girişmiş olabilir...

Kaynak : Sterimar

Ne sanıyo bu adam kendini ya. Facebook gibi bir siteyi son 2 yıldır kullanmıyorum çevremde de kimseye kullandırtmıyorum. Umarım en kısa sürede kapanır. Gençliği ne hale getirdi bu herif,her gün ne kadar bedduamı alıyor tahmin bile edemez.

bykolcuoglu

webmaster.tc
Gidişimiz iyi değil artık sanal bir milletiz. Gerçeklikle alakamız kesilecek yakında iyice
Ne sanıyo bu adam kendini ya. Facebook gibi bir siteyi son 2 yıldır kullanmıyorum çevremde de kimseye kullandırtmıyorum. Umarım en kısa sürede kapanır. Gençliği ne hale getirdi bu herif,her gün ne kadar bedduamı alıyor tahmin bile edemez.
Kesinlikle katılıyorum.. Sonumuz gerçekten iyi değil.

XFQ

webmaster.tc
Bunların oyununa gelinmemesi lazım. Web dünyası bizlere sunulmuş en güzel nimettir. Fakat şuanki gençlik sadece facebook ta takılıp vakit öldürüyor. Biz öylemiydik sürekli yeni şeyler öğrenelim diye çabalıyoruz. Ki halandaha yeni şeyler öğrenme çabasındayım. Çünkü sürekli güncellenen dünyada olması gerekende bu. Facebook bu şekilde devam ederse kapanır. Ama sanmıyorum insan ekmek yediği kaba tükürmez. Eminim bir açıklaması vardır.

niko

webmaster.tc
walla çok güldüm demek adam zora ki iş yapıyor :))) bu gidişle mafyalığa da soyunurlar. kim ne istiyorsa onu yapar. mesela ben hala androıd bile olmayan bir cep telefonu kullanıyorum

Websense

webmaster.tc
Bir kişiden beddua alıyosa, yüz kişiden hayır duası alıyor emin ol. Kaç kişi için ekmek teknesi o ''basit'' site biliyor musun?